Zombi Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zombi Land

18+ !!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kimura Keiji

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kimura Keiji




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 02.

Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 10:53 pm

Kimura Keiji


Ország: Japán
Születési hely: Nagy- Britannia (Skócia)

Kor: 25
Nem: Férfi

Felszerelések: turista és város térkép, távcső, bicska, colt 45, vadászpuska, vadászkés (vadászathoz és konyhakésként is használja), reflexíj, tegez, nyilak, kulcstartó, 1 laposüveg és 1 doboz cigaretta, balta, kalapács

Járművek:
terepjáró, motorcsónak

Kinézet: 180 centi magas, 100 kiló, de ennek nagy része izom, viszont nem az a kigyúrt, inkább átlagos testalkatúnak mondható. Teste az erdőben edződött, mert apja, aki valamikor katona volt, öregkorára vadászattal foglalkozott, gyerekkora óta tanítja a vadászat minden dolgára. A nyúzástól kezdve az előkészítésen át a felhasználásig. Ruházata tipikus terepszínű, hogy beolvadjon az erdőbe, 2 lánc is van a derekán, kezén ujjatlan bőrkesztyűt hord, amiből 4-4 db 3 cm hosszú szegecs áll ki, acélbetétes cipőket kedveli, hiszen ez védi a lábát és a zombik megjelenésével más funkciókat is ellát.

Jellem: Visszahúzódó, tipikus erdőlakó jellegű ember, aki nem szeret társaságban lenni. Éppen mostanában végezte el az egyetemet. Nagyon okos, az erdőben és bárhol jól kiismeri magát. Illemtudó és nyílt ember, nem szereti, ha hazudnak neki, ösztönösen meg is érzi, ha valaki nem az igazat mondja. Munkájában rendes, addig csinálja, amíg nem lesz valami eredménye. Nem ragaszkodik az élete árán is egy megoldáshoz, ha valami nem úgy sikerül, vagy besül vele, akkor újra kezdi és ha nem jön rá a hibájára, akár képes mást is megkérdezni vagy máshogy újra próbálkozik. Nagyon találékony, ami az apjának köszönhető. Állandóan magánál hord egy táskát, amiben a vadászpuskája van.

Előtörténet:
Nevem Kimura Keiji, ezt csak a japánba költözésem után vettem fel, igazi nevemet már elfelejtettem. 23 éve születtem a Skót felföld erdős vidékein, gazdag családból. Apám sosem értékelte túl a pénzt, anyámnak meg nem volt rá szüksége, mert az egyetlen dolog, amire figyelnie kellett a 3 gyereke. A családi háttér ellenére apám fontosnak tartotta, hogy megtanuljak boldogulni a világban, így minden fontosra megtanított: hogyan bánjak a pénzzel, hogyan kell házat építeni, még egyszer egy fára kunyhót is építettünk közösen, olvasni, számolni tanított. Két tesóm volt, én voltam a középső, aki a villámhárító szerepet töltötte be a báttya és a huga között. Bátyám 6 évvel volt idősebb nálam, viszont a húgocskám csak 3 évvel fiatalabb. Anya a 3. gyermek születése közben halt meg. Apa fiatalon katona volt, ezért ritkán volt otthon, de mindig volt egy dadánk, így már 45 évesen nyugdíjazták, ekkor voltam én 6 éves, innentől kezdve a vadászat lett az élete, viszont szezonon kívül továbbra is munkát vállalt, hogy ne őrüljön meg a tétlenségben. Vadászataira általában egy falka kutyával, társasággal és velünk ment. Bátyámmal már nagyon fiatalon eljártunk vadászni apával, így ő megtanított nekünk mindent a vadászat fortélyaiból, a nyúzástól kezdve az értékes részek elhelyezkedésén át a felhasználásig mindent. Gyerekkorom átlagosnak mondható, bár jóval több mindent megkaptam, mint a társaim közül sokan, így voltak barátaim, de ők főleg a pénzem miatt voltak velem. A jegyeim mindig kitünőek voltak, annak ellenére, hogy alig tanultam valamit, mert a vadászat jobban érdekelt. Már fiatalon eldöntöttem, hogy vadász leszek. Elszálltak az évek és azt vettem észre, hogy ideje lenni egyetemre menni., bátyám ekkor tájt hunyt el. Több helyet is megjelöltem a világba, végül németországba kötöttem ki. Szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy már az egyetem alatt dolgozzak, amit én nem is bántam. A diplomám átvétele után egy japán cég, német leányvállalatánál kezdtem el dolgozni, de az anyaországban hamar felfigyeltek rám, így japánba kerültem. A cég egy biztonsági vállalat volt, így az összes dolgozójának fegyverhasználati engedéllyel kellett rendelkeznie, így én is megkaptam a kiképzést, amit egy vizsga követett. Fél évvel a kinevezésem után sikerült hazajutnom nem sokkal a betegség felfedezése után. Apám ekkor a vadászbicskáját, teljes vadászkéskészletet, távcsővel és vagyona elég nagy részével ajándékozott meg, hogy a húgomat vigyem magammal, hogy ő is lásson világot. A cégtől félhónap szabadságot adott, így apámmal és a hugommal tölthettem ezt az időt. Nem sokkal a pihenésem végétől egyik este az éjszaka közepén furcsa zajra lettem figyelmes, így felkaptam a fegyverem és elindultam megkeresni a hangforrását. Apámba futottam, akinek annyi ereje maradt még, hogy a náála lévő levelet átadja, majd összeesett. A levélben annyi állt, hogy a közelmúltban felfedeztek valamit és a zombik elleptké az egész világot. Nem nagyon érdekelt, hogy a cuccaimmal mi lesz, mert volt elég pénzem, hogy újakat vegyek, főleg mivel apám halálával kettőnk nevére szállt az egész vagyon, amit apa már korábban elintézett, hogy ne kelljen szerencsétlenkedni az örökösödéssel. Hívtam egy taxit, majd a repülőtérre hajtottunk, ahol egyből vettem két jegyet haza. A következő órák úgy tüntek el, hogy nem is nagyon emlékszem rájuk, aztán egyszer csak otthon találtam magam az erdei lakomba. Tudtam, hogy már itt nem leszek biztonságban, így keresni kezdtem egy facsoportot, ahol kiépíthetem új szállásomat. Igaz a városban is volt házam, sőt egy raktár és egy sziget, ezt apám építette, hogy öregkorára itt élhessen, távol mindenkitől, is a tulajdonomba volt, de úgy éreztem, hogy ez még életmentő lehet.A húgomat egy katonai bázison szállásoltam el, ami ellen a katonák nem ellenkeztek, hiszen jópénzt fizettem a biztonságért. Másnap be is szereztem az alapanyagokat s egy csapat falusi segítségével napok alatt megépítettük az egész erdőn átívelő rendszert. Ezenkívül beszereztem mindent, ami arra kellhet, hogy túléljünk az erdőben. Lőfegyverek, térképek, íjász felszerelés stb. Ritkán hagyom el a házam, itt meg van minden ami kell, csak vadászni, víz, cigi és whiskey utánpótlást kellet intézni. Húgomnak ilyenkor mindig meghagytam, hogy az összes lejáratot húzza fel és rajtam kívül senkit ne engedjen fel. Őrizetről pedig a betanított vadászkutyáim gondoskodtak, körülbelül 3-4 darab, mind meg volt tanítva egy jelre, hogy a lelőtt állatot megehetik vagy sem.


A hozzászólást Kimura Keiji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 26, 2012 12:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Revy
Admin
Revy


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Oct. 14.
Tartózkodási hely : Tokio / Kikötö

Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 11:18 am

Az előtörténet rendben, de van itt pár apróság. Itt a 10-15 db kutya a gond. Az élelem igazi kincs és 10-15 kutyának van kisebb fogyasztása. Még 1 vagy talán 2 rendben lenne.

A tárgyak is rendben vannak feltéve ha van egy búvó helyed vagy rögtön az első pár posztodban kiépítesz egyet magadnak.

Mivel írtál magadnak járművet figyelmeztetlek előre, hogy mivel a világ anarchiába fordult zombik miatt. Benzin szállítás kutakra megszűnt. Így csak olyan esetekben ajánlót használni amikor feltétlenül szükséges. nehogy véletlen egy zombi tömeg közepén fogyjon el az üzemanyag.

Ha a kutyákat módosítod 1-2 darabra Abban pillanatban az előtörténeted ELFOGADVA. Ha ezt meg tetted írhatod is az adatlapot.
Vissza az elejére Go down
https://zombiland.hungarianforum.com
Kimura Keiji




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 02.

Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 12:49 am

Javítottam a kutyákat, van búvóhelyem, a fák koronájába van építve egy egész faház rendszer, de szerintem le is van írva, a kiépítése megemlítődött, hogy helyiek segítségével megépült. (Amúgy a kutyákra is gondolva, én arra gondoltam, h a vadállatokat eszik, amit elkapnak, vagy én odaadok nekik)

Készítsek leírást a búvóhelyről a fák tetején?
Vissza az elejére Go down
Reginald Pheles
Admin
Reginald Pheles


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 14.
Tartózkodási hely : Japán

Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 3:28 am

Üdv!

Egy pontos leírást is kérnénk ahogy mondtad. Csak a realitások és a valós adatok kedvéért, valamint Én még kérném tőled, hogy a lőszereid számát is írd le, mivel azok nem kifogyhatatlanok. Smile
Vissza az elejére Go down
Kimura Keiji




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 02.

Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 7:26 am

búvóhely:

1 egységből álló épület együttes. 5 alegységből áll, kereszt formában elhelyezve. Első rész egy fő szoba, ahova a vendégeket fogadjuk, itt van egy faszerkezetes fotel, jó néhány könyv egy kupacba pakolva témák szerint és 2 matrac. Befelé a konyha és az étkező. Itt van egy csak felülről üzemeltethető 120 kg-ig strapabíró lift. Jobbra a hálószoba 2 matraccal, balra a fürdő egy fürdőkáddal, ahova a ház alatt lévő tóból tudunk vizet kiemelni egy vödörrel és a konyhába melegítjük a vizet. a kereszt utolsó ága pedig a fegyverraktár. A részek híddal vannak összekötve, amik egy kötél segítségével bármikor lecsatolhatók és felhúzhatók. Minden részről van lejárat, ha esetleg csapdába esne valaki, emellett minden részben van valamennyi (2 hétig elegendő tartós élelem és víz) a korábban említett ok miatt.

Lőszerek:

Ami nálam van:

colt:
3 tele tár egy övtáskában az övemre csatolva

vadászpuska:
5 tele tár

íj:
50-100 nyilvessző

Ami a szálláson van:
21 teletár a colthoz és 20 teletár a vadászpuskához, 200-250 vessző az íjhoz
Vissza az elejére Go down
Reginald Pheles
Admin
Reginald Pheles


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 14.
Tartózkodási hely : Japán

Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 5:16 am

ELFOGADVA!

Értékelés:
A sok felszerelés miatt 2000 Jen.
3 betanított vadászkutya.
7 képességpont.
A Bázis a leírtak szerint elfogadva. Ha megkérsz egy Admint, hogy csináljon neki egy Témát, akkor a játéktéren is meg fogod találni.

Készíts adatlapot és jó játékot!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kimura Keiji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimura Keiji   Kimura Keiji Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kimura Keiji
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kimura Keiji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zombi Land :: Karakter készítés :: Előtörténet-
Ugrás: